MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 17569119

nr 1756 9119

Linneskåp

längd: 110 cm, djup: 43 cm, höjd: 101 grå

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:39:26)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:37:29

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor